Krycí psi

Falco

Falco je mladý talentovaný pes, který běhá v kategorii 4 psi. V zimě roku 2014 na Mistrovství Evropy ve Finsku zaběhl 5. místo. Na podzim běhá v individuální disciplíně SC2 ( koloběžka 2 psi). Falco se tímto učí běhat na pozici leadra, kde s ním bude v budoucnu počítáno.

Cipísek

Cipísek je talentovaný roček, který má velké vlohy na pozici leadra. Cipísek se od jara připravuje individuálně na kole a koloběžce. Na MČR off snow 2014 si v kategorii 4 psi odvezl titul Vícemistra.

Blake

Blake je mladý pes roček, se kterým se pracovalo od jara individuálně. Umí chodit jak v leadru, tak jako team dog. Je hodně podobný (postavou i povahou) Grizzimu. Uvidíme, jestli to dotáhne na stejnou pozici jakou měl Grizzi v A teamu kategorie 6 psů.

Fňuk

Indy

Indy byl importován z Aljašky ve dvou letech. Je to teamový pes. který běhá v A teamu kategorie 6 psů. Máme po něm 2 vrhy potomků. Indy je k cizím lidem opatrný, ale jinak je umazlený a přátelský. Pracovní nasazení má velké, to ukazuje při zapřahání, když nedočkavostí kouše lajny. Má za sebou nespočet medajlových umístění i to nejcennější z Mistrovství Evropy.

Pilot

Pilot je teamový pes a běhá v A teamu v kategorii 6 psů. Jeho povaha je pracovitá a vždy dobře naladěná. Na práci se těší s velikým nadšením. Ve smečce je nekonfliktní.

Chipp

Chipp byl do 9 let leader v A teamu. S Jirkou jun. vyhrál mnoho závodů a je 4x Mistrem Evropy v kategorii 6 psů. Je to výjmečný a přátelský pes, nekonfliktní ve smečce a vždy dobře naladěný.

Panter

Panter běhá v A teamu v kategorii 6 psů, ale dvě sezóny si odběhal i v kategorii 4 psi, jako team dog. Je to hodný a přátelský pes, který je ve smečce přátelský.

Copyright ©2014
Trnka Team