Naši psi

Cajo

Cajo (Kája) je fenka, která běhá v A teamu v kategorii 6 psů jako leader. Je to velmi talentovaná, rychlá a lehká fenka. Na podzim trénuje v individuálí disciplínách, kdy získala titul Mistryně republiky v kategorii BKJW ( kolo a pes).

Varga

Varga je mladá fena, která je koupená z Norska od Fun Racing Team - Hege Ingebrigtsen. Její pozice je jako leader, závodí a trénuje v A teamu kategorie 6 psů.. Její temperament a neuvěřitelná chuť běhat vnáší do teamu dobrou náladu. Varga je velmi přátelská a ve smečce je nekonfliktní. Na této feně budeme v roce 2015 dělat štěňata.

Falco

Falco je mladý talentovaný pes, který běhá v kategorii 4 psi. V zimě roku 2014 na Mistrovství Evropy ve Finsku zaběhl 5. místo. Na podzim běhá v individuální disciplíně SC2 ( koloběžka 2 psi). Falco se tímto učí běhat na pozici leadra, kde s ním bude v budoucnu počítáno.

Cipísek

Cipísek je talentovaný roček, který má velké vlohy na pozici leadra. Cipísek se od jara připravuje individuálně na kole a koloběžce. Na MČR off snow 2014 si v kategorii 4 psi odvezl titul Vícemistra.

Cora

Cora je poloviční sestra Cajo. Cora a Cajo mají stejnou maminku. Cora se učí běhat v leadru a má našlápnuté jít po stopách své sestry Cajo. Cora běhá v A teamu 6 psů. 

Yxi

Yxi je mladá fenka, která je koupená z Norska od Fun Racing Team - Hege Ingebrigtsen. Yxi se učí běhat v leadru a jde jí to perfektně, v tréninku vodí desetispřeží. S Yxi se počítá do kategorie 8 psů. Její povaha je přátelská, je velmi temperamentní a živá. Do práce dává vše a jde na ní vidět, že jí to baví. Je radost s ní pracovat.

Coco

Coco je mladá fena, která bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Cash

Cash je mladý pes, který bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Blake

Blake je mladý pes roček, se kterým se pracovalo od jara individuálně. Umí chodit jak v leadru, tak jako team dog. Je hodně podobný (postavou i povahou) Grizzimu. Uvidíme, jestli to dotáhne na stejnou pozici jakou měl Grizzi v A teamu kategorie 6 psů.

Russell

Mladý pes, který běhá v B teamu na pozici team dog a v individuálu se učí na pozici leadra. Ukáže čas, co z něj vychováme :)

Fňuk

Flash

Flash je nadějný mladý pes, který bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Nijo

Nijo je leader a běhá ve čtyřspřeží, kde mu to jde na jedničku. Má za sebou velmi úspěšnou kariéru v kategorii 6 psů, kde má i 2 tituly Mistra Evropy. Jeho povaha je přátelská, pracovitá a ve smečce je nekonfliktní.

Indy

Indy byl importován z Aljašky ve dvou letech. Je to teamový pes. který běhá v A teamu kategorie 6 psů. Máme po něm 2 vrhy potomků. Indy je k cizím lidem opatrný, ale jinak je umazlený a přátelský. Pracovní nasazení má velké, to ukazuje při zapřahání, když nedočkavostí kouše lajny. Má za sebou nespočet medajlových umístění i to nejcennější z Mistrovství Evropy.

Maximus

Maximus je mladý silný pes, který bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Radar

Radar je mladý pes, který běhá v závodním B teamu v kategorii 6 psů. Radar je sice trochu kvadratického rámce, ale svojí pracovitostí a srdíčkem to dohání. Radar je temperamentní pes, který by nejraději pořát pracoval :)

Coffee

Coffee je mladá fena, která bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Taiga

Taiga je mladá fena, která bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Savana

Savana je mladá fena, která bude jezdit kategorii 6 až 8 psů.

Chipp

Chipp byl do 9 let leader v A teamu. S Jirkou jun. vyhrál mnoho závodů a je 4x Mistrem Evropy v kategorii 6 psů. Je to výjmečný a přátelský pes, nekonfliktní ve smečce a vždy dobře naladěný.

B - Duff

Duffik má za sebou úspěšnou kariéru v kategorii BKJW (kolo a pes) v této kategorii si vybojoval v roce 2011 3. místo na Mistrovství Evropy ECF. V B teamu kategorie 6 psů běhá na pozici leadra. Je to pracovitý pes a svoji práci dělá poctivě. Je to tvrdý pes, který běhá s nadšením a dává do běhání vše.Ve smečce je nekonfliktní.

Pilot

Pilot je teamový pes a běhá v A teamu v kategorii 6 psů. Jeho povaha je pracovitá a vždy dobře naladěná. Na práci se těší s velikým nadšením. Ve smečce je nekonfliktní.

Panter

Panter běhá v A teamu v kategorii 6 psů, ale dvě sezóny si odběhal i v kategorii 4 psi, jako team dog. Je to hodný a přátelský pes, který je ve smečce přátelský.

Tara

Tara je všestranná fena, umí běhat na všech pozicích, nejčastěji běhá v leadru B teamu. Odchovali jsme na ní dva vrhy a otec jejich štěňat je Indy. Tara je přátelská a ve smečce je nekonfliktní.

Buffy

Buffy běhá v A teamu na pozici team dog. Buffy je energický silný pes, který umí pořádně zabrat.

Laky

Laky byl dlouhá léta v závodním A teamu jako leader s Chippem, ale jeho stáří ho také přesunulo do B teamu. Laky má četná umístění, několikanásobný Mistr Evropy a České Republiky. Laky má přátelskou povahu a ve smečce je nekonfliktní.

Pegi

Pegi je fena, která běhá na pozici leader, nebo team dog v B teamu kategorie 6 psů. Pegi je pracovitá fenka, ketrá má vždy dobrou náladu. Ve smečce je nekonfliktní. Umí běhat i v individuálu canicross.

Copyright ©2014
Trnka Team